Archidiecezja Poznańska

Verba Sacra

Z okazji Roku Miłosierdzia rozpoczął się nowy cykl Verba Sacra, poświęcony Apostołom Miłosierdzia Bożego. W maju będą prezentowane teksty św. Maksymiliana Kolbe w wykonaniu znanego aktora Dariusza Kowalskiego. Oprawę muzyczną przygotował duet Katarzyna Stroińska – Sierant /piano/ i Jarosław Sierant /skrzypce/. W programie interpretacje pieśni maryjnych Z dawna Polski Tyś Królową, Cześć Maryi, Zawitaj Królowo Różańca Świętego, Królowej Anielskiej, O Pani, ufność nasza.

Zapraszamy w niedzielę 15 kwietnia br. o godz. 17:00 do Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.

Wstęp wolny

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl