Archidiecezja Poznańska

Niedziela 2 lipca 2017

idcie i gocie

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

Liturgia słowa zachęca nas do pozytywnej odpowiedzi na powołanie jakim Bóg obdarzył człowieka. Pójście jednak za tym wezwaniem oznacza rezygnację ze wszystkich dotychczas ważnych spraw, bo trzeba być w pełni wolnym, by pójść za Chrystusem. Czy jestem na tyle wolny, aby pójść za Chrystusem i głosić go innym?

We wtorek, kolejna, trzecia już wycieczka po Poznaniu. Msza św. o godz. 800 i bezpośrednio po niej wyjazd sprzed kościoła.

Polećmy w naszych osobistych modlitwach sprawę powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. Skorzystajmy z okazji, jaką daje nam pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W czwartek i piątek odwiedziny chorych z sakramentami św. od godz. 900.

Spowiedź św. w czwartek podczas adoracji i w piątek przed Mszą św.

Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej, która przybliża nam bieżące sprawy w duchu wiary.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl