Niedziela 12 listopada 2017

32 niedziela zwyka

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

Na spotkanie z Chrystusem trzeba być przygotowanym. Zadajmy zatem sobie pytanie: czy jesteśmy gotowi stanąć przed Bogiem i zdać sprawę z naszego życia?

Dzisiejsza ewangelia jest też dobrą okazją do tego, aby zatroszczyć się o naszych domowników, zwłaszcza tych starszych i chorych, wspierając ich w przystąpieniu do sakramentów. Może trzeba zaprosić kapłana do naszego domu z posługą sakramentalną.

Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w poniedziałek 13 listopada.

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana Marii Kolbego, patrona naszej parafii.

W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – zbiórka ofiar na inwestycje parafialne. W tym roku ofiary na ten cel złożyło 158 rodzin. Prace przy odnowieniu kościoła już trwają.

Od wtorku Msze św. w dni powszednie będą w odnowionej kaplicy.

Ze względu na remont kościoła nie będzie we wtorek poświęcenie książeczek, będzie w grudniu razem z poświęceniem medalików.

Do końca miesiąca przyjmowane będą wymienianki roczne.

Korzystajmy z prasy katolickiej, aby na bieżąco śledzić wydarzenia związane z życiem Kościoła i rozwojem wiary w naszej Ojczyźnie.