Niedziela 6 maja 2018

majowe

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Modlitw o Powołania i Pomocy dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Gościmy kleryka seminarium poznańskiego, który po Mszach św. będzie zbierał ofiary na seminarium.

We wtorek i środę nie będzie Mszy św.

Katecheza dzieci I komunijnych będzie w piątek po lekcjach (w poniedziałek maja wycieczkę).

W piątek na Mszę św. zapraszam ministrantów ich rodziny – Msza św. będzie w ich intencji.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy ziemskie życie Jezusa Chrystusa.

W Stęszewie w przyszłą niedzielę zbiórka krwi i biała niedziela. Informacje na na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.

Zachęcam do pogłębiania swojej wiary i wiedzy religijnej poprzez korzystanie z prasy katolickiej.