Niedziela 7 października 2018

raniec

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

Jednym z największych problemów współczesnego świata jest świadome niszczenie małżeństwa, a przez to całej rodziny. Niestety wielu uczniów Chrystusa przez postawę milczenia daje ciche przyzwolenie na życie w grzechu swoich bliskich, a tym samym na odrzucanie Bożego prawa.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie z wyjątkiem środy o godz. 1730

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana patrona naszego kościoła.

We wtorek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci.

W czwartek i piątek odwiedziny chorych z sakramentami św. od godz. 900.

W czwartek po Mszy św. w salce parafialnej film o różańcu ”Teraz i w godzinę śmierci”.

Spotkania przygotowawcze do sakramentu bierzmowania: kl. 8 w wtorek, kl. 3 gimnazjum w czwartek  o godz. 1700. Młodzież szkół średnich w piątek po Mszy św.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy kolejny, XVIII Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek po Mszach św. przeznaczone będą na pomoc stypendialną dla uzdolnionej a biednej młodzieży.

Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w poniedziałek 15 października.