Archidiecezja Poznańska

Kolędnicy misyjni przybywają z Dobrą Nowiną o narodzeniu Zbawiciela

P1040134

Katecheta wspólnie z uczniami klasy trzeciej ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie oraz członkami kółka misyjnego wyszli z inicjatywą powstania Kolędników Misyjnych. Dlatego, w tym roku po raz pierwszy kolędowaliśmy jako kolędnicy misyjni w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Strykowie. W dniach 6 i 7 stycznia odwiedzaliśmy rodziny, które pragnęły nas przyjąć do swego domu. W krótkiej scence przedstawialiśmy sytuacje dzieci z Tajlandii oraz śpiewaliśmy kolędy. Cieszyło nas także otwarcie serc parafian, którzy nie zostali obojętni na trudności materialne dzieci w Tajlandii. W związku z tym udało nam się zebrać 449 zł.

Wszystkim, którzy przed nami otworzyli drzwi swoich domów oraz wsparli ofiarami, składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Tags: galeria

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747