Archidiecezja Poznańska

Chrystus zmartwychwstał! Alleluja!!!

grob

Z głęboką nadzieją w sercu i modlitewną zadumą, czekaliśmy na pamiątkę tej zbawiennej nocy, w której Chrystus powstał z martwych i ukazał się swoim uczniom. Wiara, która czyni nas uczestnikami zbawczych wydarzeń, przynagla nas do bycia autentycznymi świadkami Odkupieńczej Miłości Boga w świecie. Niech Maryja, staje się w tym roku Jej poświęconym, znakiem nadziei i ufności w zbawcze dzieło  swojego Syna oraz daje nieustanne poczucie w swojej matczynej miłości. Dzieląc się z Wami radością zmartwychwstania, życzę, aby Ten, który pokonał bramy śmierci, błogosławił w codzienności. Niech każdego dnia staje pośród nas ze słowami „Pokój Wam” i obdarza mocą wiernego kroczenia na Nim.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747