Odpust parafialny

o.Lukasz   P1040394
Obecność Ojca Łukasza Brachaczka OFM Conv. i relikwi błogosławionych Michała i Zbigniewa wzbogaciła przeżywanie odpustu św. Maksymiliana.

Podziękowania w imieniu parafii złożyli Państwo Chojanowie:

Czcigodny Ojcze Rekolekcjonisto!

W imieniu wszystkich Parafian pragniemy podziękować Ci za głoszone świadectwo wiary i życia chrześcijańskiego, za sprawowanie w naszej Parafii Sakramentów Świętych i wspólne przeżywanie Eucharystii.

Był to dla nas czas szczególnego zamyślenia, czas zatrzymania się, odłożenia na chwilę myśli i działań, które często przytłaczają nas swym ciężarem. To czas zasłuchania się, aby na nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka i Boga.

Każdy z nas ma własną, niepowtarzalną drogę do Nieba, swoje męczeństwo, z którym zmaga się każdego dnia. Dziękujemy za to, że uświadomiłeś nam jak ważne jest, aby iść za Chrystusem i nie wyprzedzać go o krok. Usłyszeć Jego głos i pójść za Nim tak jak Maryja, aby mógł wejść do świątyni naszego serca. Bo człowiek, który ufa Bogu – żyje naprawdę. Bo tylko za dotykiem modlitwy – wszystko co niemożliwe staje się możliwym. Tylko w ciszy modlitwy możemy usłyszeć samego siebie.

Czcigodny Ojcze, dziękujemy za Twoje świadectwo wiary, którego mogliśmy doświadczać.
Życzymy Ci obfitości Darów Ducha Świętego, miłości do Boga i ludzi na każdy dzień w dalszej Twojej pracy duszpasterskiej, aby Bóg zawsze kierował Cię do serc, które tak bardzo czekają na Ewangelię.

Tags: galeria