Powitanie nowego proboszcza Ks. dr Tomasza Kokornaczyka

DSC0117                „Gospodarz nie pyta, czy będę umiał wykonać tę pracę,
którą mi zleci, czy nadam się do tego.
Jest taki pewny, że bez wahania przyjmie mnie do tej roboty.
On liczy na mnie. Wie, że sobie poradzę.
Bylebym tylko zechciał. A czy sobie poradzę?
Czego mi potrzeba? Na czym ta robota w winnicy ma polegać?
Tego naprawdę nie wiem, ale to wyczuwam.
Potrzeba miłości. A wtedy będę miał pełne ręce roboty.”

Czcigodny Księże Proboszczu!

W dniu dzisiejszym, jako przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej pragniemy Ciebie serdecznie powitać w tej pięknej świątyni pod wezwaniem św. M.M.Kolbego w Strykowie.

Nowa parafia, nowi ludzie i zadania - to wszystko przed Księdzem Proboszczem. Zapewniamy, że będziemy Cię wspierać modlitwą, pomocą i pracą w Twojej kapłańskiej posłudze.

Życzymy Ci Księże Proboszczu Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień Twojej pracy w tej winnicy. Życzymy również wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i wsparcia we wszystkich poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.

Prowadź nas w wierze ku zbawieniu!

Szczęść Boże!

Zdjęcia: Krzysztof Wyrębkowski