Archidiecezja Poznańska

Film „Nieplanowane”

Nieplanowane plakat logo NET s

Film „Nieplanowane” jest już do obejrzenia w naszych kinach. 

Chcemy udać się do kina jako grupa parafialna.

Seans przewidziany jest na niedzielę 10.11.

Wyjazd godz. 16.30.

Zapisy w zakrystii.

 

 

 

Opis:

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

www.rafaelfilm.pl

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747