Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej

Parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbe

w Strykowie

5 - 6 lutego 2020

Trwa przygotowanie do oddania się Matce Bożej w akcie zawierzenia.

Kolejna (druga) konferencja z tego cyklu będzie w czwartek 5 grudnia po wieczornej Mszy św. Zapraszamy także te osoby, które nie mogły przyjść na pierwsze spotkanie, aby posłuchały o możliwości oddania się pod opiekę Matki Najświętszej.

Modlitwa zaproszenia przed peregrynacją Ikony Nawiedzenia

Jasnogórska Królowo Polski! Najlepsza Matko!

Prosimy, abyś przybyła - w świętym znaku Ikony Nawiedzenia - do naszej parafii. Czekamy na Ciebie, bo wiemy, jak bardzo jesteś nam wszystkim potrzebna.

Wspomóż Twoje dzieci i umocnij naszą wiarę. Kapłanom i osobom konsekrowanym wyproś odwagę w gorliwym wypełnianiu ich powołania. Obdarz Bożymi darami rodziny. Małżonków wspieraj w wiernym kroczeniu życiową drogą. Zaradzaj małżeńskim kryzysom. Lecz rodzinne rany. Złącz na nowo popękane więzi międzyludzkie.

Chorym przyjdź z pomocą, obdarz nadzieją zrozpaczonych, wątpiącym przynieś blask Prawdy, obojętnym uproś głębokie przejęcie się Bożą miłością, noszącym w sobie uraz do Kościoła wyproś ukojenie, a do tych, którzy od Boga i Kościoła odeszli, przyjdź z łaską opamiętania.

Wierzymy, Jasnogórska Pani, że wszystko możesz nam wyprosić u Syna. Popatrz więc z miłością na lud, który potrzebuje Twojego matczynego spojrzenia, niosącego błogosławieństwo Chrystusa. Obejmij swoim wzrokiem dzieci, młodzież, ludzi w pełni sił i w podeszłym wieku. Obyśmy wszyscy, wsparci Twoim orędownictwem, stali się prawdziwie ludźmi wiary, nadziei i miłości.

Amen.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl