Archidiecezja Poznańska

Aktualności

Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej

 Q1A0307

            Z dobroci Bożej było nam dane przeżyć piękny i uroczysty czas Nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Najświętszą w Jej cudownej Ikonie z Jasnej Góry. Jedna zaledwie doba pobytu Jasnogórskiej Pani i Królowej wśród nas, a ile dostarczyła nam duchowych doświadczeń, mocy wzruszeń, głębokich i Bożych refleksji, jakże silnego odczucia opieki Matki Bożej nad swoimi dziećmi. Każdy z nas mógł powierzyć Matce Najświętszej swoje troski i radości, siebie samego i swoich bliskich, naszą parafię i Ojczyznę. Matka kocha swoje dzieci i je nigdy nie zawiedzie. Wynagrodzi po wielokroć nasze czuwania, modlitwy, ufne spojrzenia, nasze bycie przy Niej, dziecka przy Matce. Ona zna swoje dzieci i prowadzi nas do swojego Syna Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela. Bądźmy na co dzień dobrymi dziećmi Maryi, bądźmy wiernymi uczniami Jej Syna i wypełniajmy wolę Bożą w swoim życiu. Będziemy wtedy posiadali niewzruszoną nadzieję na chwałę nieba, na życie wieczne z Królową Anielską, Panią nieba i ziemi.

Powitanie Matki Bożej i Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka

Pasterka Maryjna z udziałem Księży pracujących w naszej parafii

Msza święta pożegnalna

Fotorelacja: Przemysław Przybylski

 AS Studio

Nagłośnienie i oświetlenie: Dobry Dźwięk Technika Eventowa                                                                

                                                                                                                         DobryDzwiek 

 

                               

 

 

Tags: galeria

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
tel. kom. 694 419 953
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747