Ogłoszenia 23.01.2022

III Niedziela zwykła

1. Zakończyły się spotkania kolędowe indywidualne i wspólne w kościele z rodzinami i mieszkańcami naszej parafii. Jeszcze raz składam serdeczne „Bóg zapłać” za uczestnictwo w kolędzie, wspólną modlitwę, śpiew i złożone ofiary!

1. Zbiórka do puszek po Mszy św. na katolickie, poznańskie Radio Emaus. Za ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!

1. Na cele gospodarcze parafii zebrano w ubiegłą niedzielę 2.267 zł. „Bóg zapłać”!

1. Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego w środę na Mszy św. (zachęcam do składania próśb i podziękowań do skrzyneczki na szafce), a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i rodziców będzie w przyszłą niedzielę (30.01.) na Mszy św. o godz. 10.30.

1. Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu przypada w naszej parafii na dzień 5 lutego (sobota). Będzie to także druga rocznica Nawiedzenia Matki Boskiej Częstochowskiej naszej wspólnoty. Plan Adoracji jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.

1. Sprawdzanie tegorocznej kolędy zostanie omówione w przyszłą niedzielę.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: