Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024

X Niedziela zwykła

1. Msza św. zbiorowa zostanie odprawiona w piątek, po nabożeństwie do Serca Jezusowego.

2. Biuro parafialne czynne w piątek i w sobotę po wieczornej Mszy św..

3. Katecheza dla kandydatów do Bierzmowania będzie w sobotę o godz. 10.00. Obecność obowiązkowa!

4. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej w sobotę (15.06.) o godz. 17.15.

5. Przyszła niedziela, to III niedziela miesiąca, składka ofiar w kościele na cele gospodarcze parafii. W tym miesiącu zostaną podjęte prace wymiany instalacji wodno – kanalizacyjnej w domu parafialnym i salce katechetycznej. Koszt tej inwestycji to ok. 10 tys. zł.. Przy końcu czerwca nastąpi także montaż III witraża w kościele przedstawiającego symbolikę kolejnych dwóch z ośmiu Błogosławieństw Pana Jezusa.

6. Zbiórka ofiar (zaległa) na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie będzie również w przyszłą niedzielę po Mszach św..

7. Zaproszenie dla młodzieży na spotkanie Paradiso w Gostyniu na Świętej Górze u księży Filipinów. Plakat o tym wydarzeniu jest umieszczony w gablocie, a na półce są do pobrania karteczki informacyjne.

8. W tym roku przypada 15 rocznica poświęcenia kościoła parafialnego w Strykowie (3.09). Z tej okazji zostaną przeprowadzone Misje w naszej parafii od 1 do 8 września, które zakończy Festyn z koncertem Zespołu Gang Marcela. Bardzo proszę wszystkich Parafian o uwzględnienie w swoich planach tego bardzo ważnego wydarzenia dla naszej Parafii i zarezerwowanie czasu pierwszego tygodnia września, aby wziąć udział w Misjach parafialnych, których nie było u nas już ponad 20 lat.

9. Bardzo dziękuje za posługę w czasie Oktawy Bożego Ciała, za montaż ołtarzy, kwiaty, dekoracje. O posługę dbałości piękna i czystości w naszej świątyni proszę w tym tygodniu rodziny zamieszkałe przy ul. Parkowej 8 (1- 7).

tel. 61 221 04 80                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: