Niedziela 12 lipca 2020 r.

Dar

XIV Niedziela zwykła

Zapraszamy dziś na rajd rowerowy, jeśli dopisze pogoda. Zbiórka przy kościele o godz. 15.00.

Biuro parafialne czynne w piątek i w sobotę po wieczornej Mszy św..

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy po Mszy św. w piątek.

Przyszła niedziela, to III niedziela miesiąca. Składka ofiar na cele gospodarcze i inwestycyjne naszej parafii. Przymierzamy się do kolejnych inwestycji w domu parafialnym i w kościele. Mamy świadomość, iż z uwagi na pandemię przez około trzy miesiące zbiórki ofiar na potrzeby parafii były bardzo ograniczone, ledwo pokrywały opłaty na bieżące funkcjonowanie. Od kilku tygodni dopiero możemy pewne kwoty zaoszczędzić, które są zbierane na pokrycie kosztów przyszłych inwestycji. Za wszelkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!

Nie będzie Mszy św. od wtorku do czwartku.  W sytuacji nagłej potrzeby duszpasterskiej pomocą służy Ksiądz  senior Henryk ze Stęszewa (tel. 603577819).

Zmarł śp. Łukasz Jankowski (27 l.). Jego pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek …

Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i świeże kwiaty a także za uporządkowanie kwietników Pani Maryli i skoszenie trawników ministrantom Seniorom. Bardzo dziękuję za prace na cmentarzu Panom Dawidowi, Mariuszowi, Markowi, Pawłowi, Robertowi i p.  kościelnemu.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: