Niedziela 14 lipca 2019

XV niedziela zwyka

XV niedziela zwykła

1. Rajd rowerowy zostaje przełożony na inny termin.
  1. Termin zapisywania się na pielgrzymko – wycieczkę na Mazowsze (22 – 25 lipca) upływa dziś w niedzielę. Ostatni dzień zapisów!
  1. Różaniec św. do siedmiu Boleści Matki Bożej odmówimy jak zwykle 15 dnia miesiąca, czyli w najbliższy poniedziałek o godz. 17.30. Zapraszamy!
  1. Biuro parafialne czynne we wtorek i w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na potrzeby gospodarcze i remontowe parafii. Rozpoczęliśmy remont plebanii, parteru (salonu, łazienki, kuchni, przedpokoju). Prace potrwają jeszcze kilka tygodni, wiele jest do zrobienia. Do tej pory koszt remontu, to już blisko 12 tys. zł.. Za wszelkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!
  1. Błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z uwagi na dzień Patrona kierowców św. Krzysztofa, będzie miało miejsce za dwa tygodnie, w niedzielę 28 lipca.
  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni.

Zachęcam do czytania pracy katolickiej. Jest do nabycia Przewodnik katolicki, Gość niedzielny i Misyjne Drogi.