Niedziela 9 grudnia 2018

swieca

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj przed kościołami, zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Roraty w dni powszednie wieczorem o godz. 1800, w czwartek o godz. 630, po Mszy św. śniadanie w salce parafialnej.

W piątek i sobotę odwiedziny chorych z sakramentami św. od godz. 900.

Zbiórka ministrantów w piątek po roratach.

W sobotę o godz. 1730 różaniec do Siedmiu Boleści MB.

Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w środę 19 grudnia.

W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – tradycyjnie składamy ofiary na inwestycje parafialne.

Po Mszach św. można nabywać w kaplicy świece wigilijne. Ofiara za świece wynosi: za dużą świecę 13 zł, a za małą świecę 6 zł. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na wsparcie potrzebujących dzieci. Są także do nabycia opłatki wigilijne. W dni powszednie można je nabywać po Mszy św. w zakrystii.

Parafialna pielgrzymka w przyszłym roku będzie w dniach od 22 do 25 lipca. Odwiedzimy m.in. Niepokalanów; Otwock –noclegi; Warszawę; Włocławek i inne ciekawe  miejsca na Mazowszu.