Niedziela 15 września 2019

Dobry Pasterz 19

XXIV niedziela zwykła

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na cele gospodarcze i inwestycyjne naszej parafii jak i na wpłaty na konto parafialne.
  1. Zbiórka do puszki po Mszy św. na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie. Za wszelkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!
  1. Pomocą duszpasterską w sytuacjach nagłych z uwagi na moją nieobecność w tym tygodniu służą kapłani ze Stęszewa i z Modrza.
  1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek o rannej Mszy św. i w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  1. Spotkanie członków Róż Różańcowych za dzieci planujemy na 24 września (wtorek), a spotkanie Komitetu ds. organizacji Nawiedzenia Matki Boskiej Częstochowskiej w naszej parafii przewidujemy na (26 września) w czwartek.
  1. Próba scholi parafialnej będzie w przyszłą niedzielę (22.09.) o godz. 10.00 w salce parafialnej. Zapraszamy nowe dziewczynki do śpiewania w naszej scholi!
  1. Forum duszpasterskie odbędzie się w Poznaniu w najbliższą sobotę. Szczegóły podane są na plakacie. Zapraszamy do wzięcia udziału.
  1. Do Pana w ub. tygodniu odeszli z naszej parafii: śp. Franciszek Majorczyk, śp. Zbigniew  Wit i śp. Kazimierz Giersberg. Wieczny odpoczynek...
  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia.
  2. Rajd rowerowy na zakończenie lata odbędzie się w przyszłą niedzielę, o ile dopisze pogoda

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: