Niedziela 28 stycznia 2017

Kostka

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

Wydawnictwo „Rafael” wydało  wyjątkowy album dotyczący życia i działalności misyjnej bł. o. Zbigniewa i o. Michała męczenników z Peru. Album kosztuje 35 zł. Dla parafii cena promocyjna wynosi 18 zł. – pod warunkiem, ze zostanie zamówionych minimum 10 egz. Album można obejrzeć w zakrystii i tam złożyć zamówienie.

Zakończyła się wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Dziękuję za życzliwe przyjęcie przez  parafian. Możliwa jest wizyta duszpasterska przez cały rok.

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana Kolbego, patrona naszej parafii.

W czwartek i piątek odwiedziny chorych z sakramentami św.

W piątek święto Ofiarowania Pańskiego. Tradycyjnie przychodzimy na Mszę św. z gromnicami, które będą w czasie liturgii poświęcone. W Mszy św. uczestniczą ze świecami dzieci kl. 3. Z tym świętem związany jest dzień życia konsekrowanego.

W sobotę o godz. 900 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.

Podziękowanie składamy parafianom z ul. Polnej i Świerczewskiego z p. Danutą Wojda za sprzątanie kościoła w styczniu, o sprzątanie w miesiącu lutym prosimy parafian z ul. Szkolnej i Kościuszki z p. Mirosławą Rybarską.

Na inwestycje parafialne zebraliśmy 3340 zł, a na radio „Emaus” 230 zł i 50 gr.

Zachęcam do korzystania z prasy katolickiej, aby w ten sposób pogłębiać swoja wiedzę religijną i ożywiać wiarę.