Archidiecezja Poznańska

Niedziela 10 czerwca 2018

talent

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na wsparcie budowy Świątyni Opatrzności Bożej  w Warszawie – Wotum Narodu za uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Zakończyły się uroczystości Bożego Ciała i Oktawy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali w nich aktywny udział: paniom i panom ustawiającym ołtarze i dekoracje, noszącym sztandary, ojcom dzieci I-komunijnych noszącym baldachim, służbie liturgicznej, panu organiście, dziewczynkom sypiącym kwiatki i dzieciom I-komunijnym, naszej Straży Pożarnej za czuwanie nad porządkiem, ustawienie ołtarza, asystę i sztandar a także za zraszanie wodą trasy procesji, oraz za udekorowane domy na trasie procesji. Bóg zapłać.

W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św.

W piątek – 15 czerwca – o godz. 1730 Różaniec do Siedmiu Boleści MB.

Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy św.

W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.

17 czerwca o godz. 1630 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Stęszewie będzie koncert muzyki chóralnej. Wystąpią: chór „Canticorum” ze Stęszewa, chór „Milenium” z Wronek oraz p. Monika Kijek wraz z kwartetem smyczkowym. Bezpłatne bilety można otrzymać w zakrystii.

Zachęcam do pogłębiania swojej wiary i wiedzy religijnej poprzez korzystanie z prasy katolickiej. Jest także do zabrania bezpłatna gazeta ewangelizacyjna „Dobre nowiny”, oraz „Głos Caritas”.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl