Archidiecezja Poznańska

Niedziela 15 lipca 2018

Rozesanie

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

Okres  wakacyjny jest sposobnym czasem, aby sobie uświadomić, że Chrystus wszystkich swoich uczniów, na wzór apostołów, posyła do głoszenia Dobrej Nowiny. Przebywając więc w rozmaitych miejscach i wśród różnych ludzi, zechciejmy być tymi, którzy głoszą Dobrą Nowinę,

We wtorek, środę i czwartek nie będzie Mszy św.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W związku z tym w sobotę i w niedzielę po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone będą przeznaczone na pomoc misjonarzom i misjonarkom, posługującym na całym świecie, którzy potrzebują środków transportu, aby nieść Chrystusa. Będzie to nasze podziękowanie za szczęśliwe podróże.

W ramach działalności ewangelizacyjnej, sami zechciejmy korzystać z prasy katolickiej oraz innych do niej zachęcajmy.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl