Archidiecezja Poznańska

Niedziela 19 sierpnia 2018

otarz

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza liturgia słowa Bożego przypomina nam, że jeżeli nie będziemy spożywali Ciała Pańskiego, nie osiągniemy zbawienia. O tej Chrystusowej przestrodze warto pamiętać i mobilizować siebie do przystępowania do sakramentu pokuty i do Komunii św.

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana Marii Kolbego, patrona naszej parafii.

W czwartek nie będzie Mszy św.

Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w środę 29 sierpnia.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, której w tym dniu będziemy dziękować za opiekę nad naszym narodem w dolach i niedolach.

Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy uczestniczyli w Mszy św. odpustowej, a szczególnie tym którzy aktywnie się włączyli by ta liturgia była godna i uroczysta, zwłaszcza naszej liturgicznej służbie ołtarza, która usłyszała od księdza celebrującego Mszę św. wiele słów pochwały i uznania.

 W ramach działalności ewangelizacyjnej, sami zechciejmy korzystać z prasy katolickiej oraz innych do niej zachęcajmy.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl