Archidiecezja Poznańska

Niedziela 4 listopada 2018

Zaduszki

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Świętego.

 

W środę o godz. 1800 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

W czwartek i piątek odwiedziny chorych z sakramentami św. od godz. 900.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl