Niedziela 11 listopada 2018

Niepodlegla

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś – 11 listopada – przypada 100. rocznica odzyskania Niepodległości po 123 latach od rozbiorów Rzeczypospolitej. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu naszą Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie.

Po Mszach św. – jesienna – zbiórka ofiar na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana patrona naszej parafii.

W środę po Mszy św. godz. 800 różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

W czwartek i piątek nie będzie Mszy św.

W sobotę o godz. 1630 zbiórka ministrantów. Obecność obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej. Na Mszę św. o godz. 1100 zapraszam naszą młodzież, a obowiązkowo tę, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.

W środę została poświęcona odnowiona kapliczka MB. Po jej zniszczeniu, załatwiania spraw związanych z jej odbudową i pracami podjął się p. Tomasz – sołtys. Za wykonane dzieło składamy mu serdeczne podziękowanie. Niech MB wyprasza jemu i wszystkim mieszkańcom Strykowa obfite Boże błogosławieństwo