Niedziela 23 grudnia 2018

adwent4

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

Jutro Wigilia Bożego Narodzenia; Msza św. rano o godz. 800; Pasterka będzie o godz. 2200.

Msze św. w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia o godz. 800 i 1100.

W czwartek i piątek Mszy św. nie będzie.

Światło Betlejemskie ministranci będą roznosili po domach w poniedziałek po Mszy św. o godz. 800.

Po Mszy św. można jeszcze nabywać w kaplicy świece wigilijne. Ofiara za świece wynosi: za dużą świecę 13 zł, a za małą świecę 6 zł. Są także do nabycia opłatki wigilijne.

Tradycyjnie po Bożym Narodzeniu rozpoczyna się  wizyta duszpasterska zwana kolędą. U nas rozpocznie się po Nowym Roku. W środę 2 stycznia ul. Nowa 1 i 2; czwartek 3 stycznia ul. Nowa 6 i 7; piątek 4 stycznia ul. Nowa 12-26 i Łąkowa; w poniedziałek 7 stycznia ul. Nowa 30-60.

Parafialna pielgrzymka w przyszłym roku będzie w dniach od 22 do 25 lipca. Odwiedzimy m.in. Niepokalanów; Otwock –noclegi; Warszawę; Włocławek i inne ciekawe  miejsca na Mazowszu. Proszę się już zapisywać.