Archidiecezja Poznańska

Boże Narodzenie 25 grudnia 2018

Boze Narodzenie

NARODZENIE PAŃSKIE

W uroczystość Bożego Narodzenia, którą obchodzimy w wyjątkowym czasie dla naszej Ojczyzny, w rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości i Powstania Wielkopolskiego, życzę drogim Parafianom i Gościom błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej. Aby narodzony w Betlejem Boży Syn obudził w nas wszystkich to co najważniejsze i najpiękniejsze: miłość wiarę i nadzieję. Zdrowych i radosnych, w gronie rodzinnym, Świąt!

Msze św. w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia o godz. 800 i 1100.

W czwartek i piątek Mszy św. nie będzie.

W przyszłą niedzielę o godz. 1500 w kościele koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Muzycznego i naszego chórku „Arka Pana”,

Tradycyjnie po Bożym Narodzeniu rozpoczyna się  wizyta duszpasterska zwana kolędą. U nas rozpocznie się po Nowym Roku. W środę 2 stycznia ul. Nowa 1 i 2; czwartek 3 stycznia ul. Nowa 6 i 7; piątek 4 stycznia ul. Nowa 12-26 i Łąkowa; w poniedziałek 7 stycznia ul. Nowa 30-60.

Parafialna pielgrzymka w przyszłym roku będzie w dniach od 22 do 25 lipca. Odwiedzimy m.in. Niepokalanów; Otwock –noclegi; Warszawę; Włocławek i inne ciekawe  miejsca na Mazowszu. Proszę się już zapisywać.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: drost@archpoznan.pl