Niedziela 17 lutego 2019

kazanie na gorze

Msze św. w niedzielę o godz. 900 i 1100.

W poniedziałek, 18 lutego, o godz. 1800 spotkanie przygotowawcze do sakramentu bierzmowania.

We wtorek nowenna do św. Maksymiliana Marii Kolbego patrona naszej parafii.

Msza św. zbiorowa za zmarłych w czwartek 21 lutego.

W sobotę 23 lutego o godz. 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zaprasza zespół „Wezwani”. Uczestniczy w niej także młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która przybliża i wyjaśnia nam wiele spraw związanych z prawem Bożym i życiem według nauki Jezusa Chrystusa.

Parafialna pielgrzymka będzie w dniach od 22 do 25 lipca. Odwiedzimy m.in. Niepokalanów; Otwock –noclegi; Warszawę; Włocławek i inne ciekawe  miejsca na Mazowszu. Proszę się już zapisywać oraz dokonać przedpłaty.