Niedziela 29 września 2019

raniec

XXVI niedziela zwykła

1. Jutro Msza św. zbiorowa za zmarłych.
  2. Miesiąc Różańca św. rozpocznie się we wtorek, 1 października. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe w zwykłe dni o godz. 18.00 potem Msza św., a w niedzielę o godz. 8.30.

Specjalnie dla dzieci różaniec św. będzie również w poniedziałki i piątki o godz. 16.00. Dziś po Mszy św. dzieci otrzymają pisemko „Maksio”.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i w czwartek po Mszy św..
  2. Rodziców dzieci klas IV, V i VI zapraszam na różaniec św., Mszę św. i krótkie spotkanie w środę o godz. 18.00.
  3. Rodziców uczniów klas VII i VIII (kandydatów do Bierzmowania) zapraszam na różaniec św., Mszę św. i krótkie spotkanie w czwartek o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca października.

Obchód chorych z sakramentami św. w piątek od godz. 8.00.

1. Spowiedź św. przed każdą mszą św. a szczególnie w I piątek miesiąca od godz. 17.00 – 18.00. Bardzo proszę rodziców i pozostałych parafian, aby zachęcali dzieci i sami dali im przykład zbierania tzw. Dziewięciu Pierwszych Piątków miesiąca. Spowiedź św. może być odprawiona w piątek lub w inny dzień, ale w I piątek miesiąca należy przyjąć Komunię św.!
  2. W I sobotę miesiąca Różaniec św. o godz. 7.30 i Msza św. wotywna o Matce Bożej o godz. 8.00.
  3. Komitet ds przygotowania Nawiedzenia Matki Boskiej Częstochowskiej w naszej parafii odbył swoje pierwsze jakże wszechstronne i owocne spotkanie. O ustaleniach i planach przygotowań poinformuję za tydzień w czasie homilii.
  • Różaniec św. w przyszłą niedzielę o godz. 8.30, a czuwanie modlitewne z racji I niedzieli miesiąca od godz. 10.30.
  • Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Jeziornej i Polnej za ofiarną i serdeczną dbałość o piękno naszej świątyni w miesiącu wrześniu. W październiku prosimy o tę posługę parafian z ul. Szkolnej i Kościuszki, a koordynacją zajmuje się Pani Mirosława Rybarska.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: