Archidiecezja Poznańska

Niedziela 17 listopada 2019

292A0442

XXXIII niedziela zwykła

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na cele gospodarcze i inwestycyjne naszej parafii i za ofiary składane na przygotowanie świątyni do nawiedzenia Matki Boskiej Częstochowskiej w znaku Ikony Jasnogórskiej.
  1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i we wtorek po Mszy św..
  1. Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego we wtorek po Mszy św., a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.
  1. Wspomnienie św. Cecylii, Patronki muzyki kościelnej obchodzimy w piątek. Państwu organistom, naszej scholi parafialnej i powstałemu już chórowi parafialnemu składamy moc serdecznych życzeń, opieki Bożej i opieki zacnej Patronki oraz wielkiej radości ze śpiewu i gry na chwałę Pana!
  1. Członków i członkinie Wspólnoty Różańcowej naszej parafii zapraszamy na spotkania formacyjne. Różaniec Rodzin w najbliższy piątek po Mszy św., a Żywy Różaniec w sobotę również po wieczornej Mszy św..
  1. Na Arcybiskupie Seminarium Duchowne zbiórka ofiar do puszek po mszach św. odbędzie się w najbliższą niedzielę (24.11.).
  1. Badania lekarskie USG i Doppler odbędą się 6 grudnia w Ośrodku Zdrowia „Strażak”, szczegóły na plakacie w gablocie.
  1. Wypominki roczne można składać do przyszłej niedzieli włącznie.
  1. Zbliża się czas nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Najświętszą, Panią Jasnogórską. W związku z tym historycznym wydarzeniem przygotowujemy się przede wszystkim duchowo, moralnie. O formie oddania się Matce Bożej, opowie Pan Adrian Pakuła z Poznania w przyszłą niedzielę, który ze Wspólnotą prowadzi w naszej archidiecezji dzieło zawierzenia się Maryi.

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747