Niedziela 24 listopada 2019

Chrystus Krol

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zbiórka ofiar na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu po Mszy św.. Za wszelkie ofiary na rzecz kleryków serdeczne „Bóg zapłać”!
  1. Przygotowanie do oddania się Matce Bożej w akcie zawierzenia rozpoczniemy konferencją w czwartek po wieczornej Mszy św. Serdeczne podziękowanie Pani Annie Skupińskiej ze Wspólnoty TOTUS TUUS za przedstawienie i wyjaśnienie dzieła oddania się Matce Najświętszej.
  1. Wypominki roczne składamy do dnia dzisiejszego.
  1. Msza św. zbiorowa będzie 3 grudnia (wtorek).
  1. Próba chóru parafialnego w czwartek o godz. 19.30.
  1. Spotkanie Komitetu ds. przygotowania peregrynacji Matki Bożej w znaku świętej Ikony Jasnogórskiej odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św..
  1. Na cele parafialne w ubiegłą niedzielę zebrano 3.772 zł. Za ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękujemy za ofiary składane na konto parafialne i na przygotowanie peregrynacji.
  1. Akcję dobroczynną „Podziel się słodyczami i inną żywnością” rozpoczniemy z I niedzielą Adwentu, czyli za tydzień. Z zebranych produktów Parafialna Caritas przygotuje paczki na święta dla chorych, samotnych i potrzebujących z naszej parafii.
  1. Spotkanie ekumeniczne Wspólnoty z Taize będzie miało miejsce w tym roku we Wrocławiu (28.12 do 1.01.). Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać” Szymonowi za odmalowanie poręczy i inne prace wokół kościoła; dziękuję Panu Eugeniuszowi i Panu Kościelnemu za wywóz liści i gałęzi z terenu kościelnego; podziękowanie Paniom za sprzątanie kościoła.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: