Niedziela 19 stycznia 2020

Q1A0588

II Niedziela zwykła

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na cele gospodarcze i inwestycyjne naszej parafii.

Dziś kończymy kolędę, odwiedziny duszpasterskie naszych parafian. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana, to można umówić się na indywidualną kolędę, na najbliższy wtorek w godzinach wieczornych.

Wpisy intencji do księgi nawiedzenia oraz zapisy na nocne godziny czuwania można dokonać przy stoliku. Tam też można zamówić obrazy Matki Bożej, jako pamiątki nawiedzenia z naszej parafii.

Artykuły dekoracyjne (emblematy, chorągiewki, girlandy) do udekorowania domów i ulic można nabyć w salce parafialnej po Mszy św..

Spotkanie Komitetu ds organizacji Nawiedzenia NMP Częstochowskiej będzie w czwartek, po wieczornej Mszy św..

Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w związku z Nawiedzeniem będzie w piątek, również po wieczornej Mszy św..

Dekorowanie trasy przejazdu Matki Bożej z kierunku od Sapowic będzie w sobotę (25.01.) od godz. 9.00. Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy znajdą trochę czasu dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno i czystość naszego kościoła.