Archidiecezja Poznańska

Niedziela 22 marca 2020

Wielki post 1

IV Niedziela Wielkiego Postu

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne nadal odwołane zostają wszelkie spotkania, próby i zbiórki  oraz nabożeństwa Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Msze św. celebrowane są bez zmian z udziałem do 50 osób.

Różaniec św. o ustanie zarazy pandemii wirusa COVID - 19 i w intencji chorych, zmarłych oraz służb medycznych odmawiany jest codziennie w kościele o godz. 20.30.

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i w środę po wieczornej Mszy św..

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia obchodzimy 25 marca w środę. Msza św. zbiorowa będzie odprawiona w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. zbiórka do puszki na Fundusz Obrony Życia.

Spowiedź św. wielkanocna przewidziana jest w naszej parafii na dzień 31 marca, czyli przyszły wtorek.

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na daninę diecezjalną oraz potrzeby Kościoła. Parafianie, którzy nie uczestniczą we Mszy św. w niedzielę w kościele z powodu epidemii niechaj biorą udział w liturgii poprzez środki społecznego przekazu (informacje na tablicy ogłoszeń), a ofiarę można złożyć poprzez przelew na konto naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za dbałość o czystość i piękno w naszej świątyni.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747