Niedziela 5 lipca 2020

Dobra Nowina

XIV Niedziela zwykła

Z radością informuję, iż we wtorek, 30 czerwca, Ksiądz Arcybiskup ustanowił naszego parafianina, Pana Marka Chojana nadzwyczajnym szafarzem Komunii św.. Pan Marek dołącza zatem do Pana Jakuba Frąckowiaka i odtąd obaj Panowie będą pełnić posługę szafarza Komunii św.. w naszej wspólnocie. Istnieje zatem możliwość, aby oprócz I piątku,  chorzy naszej parafii przyjmowali Komunię św. także w niedzielę korzystając z posługi szafarzy. Można zgłaszać chorych.

Biuro parafialne czynne w piątek po wieczornej Mszy św..

Tablica pamiątkowa poświęcona śp. Józefie i Mariannie Kaczmarek, ofiarodawczyń gruntu pod budowę naszego kościoła została na prośbę parafian wykonana i zamontowana w naszej świątyni. Poświecenie tablicy nastąpi w późniejszym terminie.

Nie będzie Mszy św. od wtorku do czwartku.  W sytuacji nagłej potrzeby duszpasterskiej pomocą służy Ksiądz  senior Henryk ze Stęszewa (tel. 603577819)

Zapraszamy na rajd rowerowy  - jeśli będzie odpowiednia pogoda  - w przyszłą niedzielę (12.07.) po południu.

Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i świeże kwiaty.