Niedziela 1 listopada 2020

Zaduszki

Niedziela - Uroczystość Wszystkich Świętych

Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tylko w kościele o godz. 8.30 , 10.30 i 18.00. Cmentarz parafialny z uwagi na zagrożenie epidemiczne zamknięty do jutra włącznie.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych obchodzimy jutro w poniedziałek, dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 9.00. i o godz. 18.00, na której będziemy modlić się za zmarłych z ostatniego roku. W czasie Mszy św. proszę, aby ktoś z rodziny osoby zmarłej zapalił świece przy krzyżu.

Wypominki (zaduszki) za zmarłych będą odprawiane od wtorku do czwartku włącznie o godz. 17.30, potem Msza św..

Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego we wtorek po Mszy św., a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.

Biuro parafialne czynne we wtorek i w czwartek po Mszy św..

Obchód chorych z sakramentami św. w związku z epidemią zostaje odwołany w listopadzie. W sytuacji niebezpieczeństwa śmierci proszę o wezwanie mnie do chorego.

W I piątek miesiąca Spowiedź św. od godz. 17.00 do 18.00.

W I sobotę miesiąca listopada Różaniec św. o godz. 7.30 i Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Matki Bożej o godz. 8.00.

Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Nowej, Leśnej i Łąkowej z Panią Aleksandrą Skałecką za posługę dbałości o czystość świątyni w miesiącu październiku. W listopadzie prosimy o tę posługę parafian z ul. Parkowej nr 1 do 7, a koordynacją zajmuje się Pani Sylwia Osińska.

Zapowiedź przedślubna:

Paweł Michał Rakoczy, st. wolny, par. św. Barbary w Budzyniu i Iwona Kuźniarek st. wolny, par. św. Maksymiliana w Strykowie. Zap. II.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w/w nupturientów zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia ich duszpasterzowi parafii.