Niedziela 15 listopada 2020

talent

XXXIII niedziela zwykła

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na cele gospodarcze i inwestycyjne naszej parafii na spłatę inwestycji na cmentarzu parafialnym. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto parafialne. Nr konta: Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie 46 1020 4027 0000 1902 1549 3747

Caritas poznańska dwa dni zwróciła się do wszystkich parafii z prośbą o złożenie dziś ofiar do puszki po Mszy św. z racji Światowego Dnia Ubogich. Panująca pandemia stworzyła sytuację, w której przybywa osób potrzebujących pomocy materialnej, żywnościowej czemu służy Caritas. Za ofiary dziękujemy!

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i we wtorek po Mszy św..

Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego we wtorek po Mszy św., a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.

Wspomnienie św. Cecylii, Patronki muzyki kościelnej obchodzimy w niedzielę.

Na Arcybiskupie Seminarium Duchowne zbiórka ofiar do puszek po mszach św. odbędzie się w najbliższą niedzielę (22.11.).

Msza św. zbiorowa będzie odprawiona w przyszły piątek, 27 listopada.

Wypominki roczne można składać do końca listopada!

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia.

Zapowiedź przedślubna:

Michał Stróżyk, st. wolny, par. św. Maksymiliana w Strykowie i Barbara Musioł, st. wolny, NMP Królowej Polski w Czernicy. Zap. II.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w/w nupturientów zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia ich duszpasterzowi parafii.