Niedziela 10 stycznia 2021

chrzest1

Niedziela Chrztu Pańskiego

Trwają spotkania kolędowe w kościele z mieszkańcami poszczególnych ulic naszej parafii. W tym tygodniu zapraszam na godz. 18.00:

Poniedziałek, 11.01. – ul. Nowa cała

Wtorek, 12.01. – ul. Leśna i Łąkowa

Czwartek, 14.01. – ul. Bukowska numery nieparzyste i działki nad jeziorem

Piątek, 15.01. – ul. Bukowska numery parzyste, Orna, Zbożowa i ul. po prawej stronie

Przebieg Mszy św. „kolędowej”:

Msza św. w intencji rodzin z podanych ulic.

Po Komunii św. krótkie wspólne śpiewanie kolęd.

Po Liturgii przedstawiciel rodziny otrzyma buteleczkę wody święconej, książeczkę do modlitwy, obrazek i tekst modlitwy do poświecenia domu.

W czasie Mszy św. będzie zbierana „ofiara kolędowa” (proszę, aby umieścić ją w kopercie i dobrze byłoby podpisać)

Po Mszach św. kolędowych można zamówić intencje Mszy św. i załatwić sprawy biurowe.

Na Misje 6.01. zebrano 712 zł, a wcześniej w II święto B. N. do puszki na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie 437 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”! W tym miesiącu, z uwagi na trwające spotkania kolędowe składkę na inwestycje parafialne przekładamy na ostatnią niedzielę miesiąca (31.01).

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni.

Zapowiedź przedślubna:

Maciej Marian Łukasik, st. wolny, par. św. Maksymiliana w Strykowie i Zuzanna Giera, st. wolny, par. św. Łukasza Ewangelisty w Świerczynie. Zap. I.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w/w nupturientów zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia ich duszpasterzowi parafii.

tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl
Nr konta: