Niedziela 11 kwietnia 2021

Jezus Milosierny

II Niedziela Wielkanocna, Święto Miłosierdzia

Dziś, w święto Miłosierdzia nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  z Koronką o godz. 15.00 w kościele. Módlmy się także w domach w godzinie Łaski o miłosierdzie Boga dla nas i świata całego w tej dobie zarazy i udręczenia całej ludzkości.

Uczestnictwo wiernych we Mszach św. ograniczone do 21 wiernych w naszej świątyni. Można też uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła zachowując odpowiednie odległości od siebie.

Biuro parafialne czynne w tygodniu po Mszach św..

Różaniec św. do Siedmiu Boleści Matki Bożej będzie odmówiony 15 kwietnia w czwartek o godz. 17.30.

Przyszłą niedziela, to III niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne naszej parafii. Przed świętami wielkanocnymi zostały wymienione rynny na kościele.

Serdecznie dziękujemy za dbałość o czystość i piękno w naszej świątyni.

W ostatnim czasie odeszli do Pana śp. Zofia Kuźniarek l. 91 i śp. Tomasz Zieliński, l. 32. Wieczny odpoczynek...

Składam gorące słowa podziękowania i wdzięczności modlitewnej wszystkim Drogim Parafianom, którzy w czasie mojej kolejnej już kwarantanny okazali wiele życzliwości, dobroci, wsparcia materialnego i duchowego, a przede wszystkim modlili się w mojej intencji i wszystkich, którzy cierpią z powodu epidemii. Przesyłam Wszystkim serdeczne „Bóg zapłać” i zapewnienie o pamięci w modlitwie.