Niedziela 25 kwietnia 2021

Dobry Pasterz 19

IV Niedziela Wielkanocna

Dziś niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitwy o Powołania do Służby Bożej w Kościele.

W ubiegłą niedzielę na cele gospodarcze i inwestycyjne zebrano 1.712 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”!

Biuro parafialne po Mszach św. w tygodniu.

Nowenna do św. Maksymiliana we wtorek a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po mszy św..

I sobota miesiąca przypada 1 maja. Różaniec św. będzie o godz. 8.30 a Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Matki Bożej o godz. 9.00.

Zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św. do puszki.

Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Bukowskiej nry nieparzyste z Panią Wandą Szerment za troskę o czystość w kościele w miesiącu kwietniu. W maju prosimy o tę posługę parafian z ul. Polnej i Jeziornej.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Gerard Jan Trafas, st. wolny, par. pw. św. Maksymiliana w Strykowie i Sandra Katarzyna Walęczewska, st. wolny, par. pw. Wszystkich Świętych w Słupi. Zap. I.

2. Kaufmann Paweł Robert, st. wolny, par. pw. i Magdalena Nowaczyk par. św. Maksymiliana w Strykowie. Zap. I.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa w/w nupturientów zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia ich duszpasterzowi parafii.