Ogłoszenia 15.08.2021

Q1A0018

Niedziela, 15 sierpnia 2021,

Wniebowzięcie Najświęteszej Maryi Panny, uroczystość

Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej w niedzielę, 15.08 o godz. 8.00.

Dziś, w uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 18.00 z poświeceniem ziół i kwiatów. Po mszy św. zbiórka na Caritas Archidiecezji Poznańskiej. '"Bóg zapłać" za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii!

Biuro parafialne czynne w czwartek i w piątek po wieczornej Mszy św..

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św..

Wyrażam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnych i pięknych obchodów odpustowych w naszej parafii. „Bóg zapłać” trzem Paniom, które upiekły ciasto na spotkanie do chorych i przygotowały salę. Dziękuję za uporządkowanie terenu przykościelnego, szczególnie jednej rodzinie oraz za udekorowanie groty, postumentu św. Jana Pawła II i krzyża. Podziękowania składam za sprzątanie kościoła i wszystkim, którzy wzięli udział w sumie odpustowej spełniając także funkcje w czasie procesji eucharystycznej. Każde dobro niechaj Pan Jezus i Matka Najświętsza wynagrodzą.

Planujemy wycieczko – pielgrzymkę dla rodziców z dziećmi i dziadków z wnukami do Obry (klasztor i Seminarium Ojców Oblatów), do Wolsztyna (zwiedzanie zabytkowych lokomotyw) i do Bogilu Wioski (Strefa gier i zabaw dla dzieci) w dniu 30 sierpnia (poniedziałek). Koszt ok. 50 zł.. Z kolei pielgrzymka autokarową na Jasną Górę do Częstochowy będzie – jeśli nie nastąpią ograniczenia pandemiczne – 9 października, w sobotę. Szczegółowe informacje na karteczkach, na półce.