Ogłoszenia 19.09.2021

relikwie 2

XXV niedziela zwykła, 19 września 2021

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary dziś złożone na cele gospodarcze i inwestycyjne parafii. Ofiary te przeznaczamy za uregulowanie zaległości za podjęte w ostatnim czasie inwestycje i naprawy. Przypominamy też, że jeszcze część rodzin nie uregulowały daniny diecezjalnej a także opłat za prolongatę miejsc na cmentarzu.

1. Zbiórka ofiar na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu oraz szkoły katolickie po Mszy św. do puszki. Serdecznie dziękujemy za ofiarność!

1. Nowenna do św. Maksymiliana Kolbe we wtorek a Korona do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św..

1. Próby dla kandydatów do Bierzmowania we wtorek i w czwartek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa! Spowiedź św. dla młodzieży, rodzin, świadków i innych chętnych z udziałem kapłanów z innych parafii będzie w sobotę od godz. 9.00. Proszę rodziców i młodzież o przygotowanie kościoła i uporządkowanie terenu przykościelnego na Bierzmowanie w piątek po wieczornej Mszy św..

1. Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak za tydzień, w niedzielę 26 września na Mszy św. o godz. 10.30. W związku z tym proszę pozostałych parafian o udział we Mszach św. o innych godzinach (sobota o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.30 i 18.00) a sumę pozostawić dla młodzieży bierzmowanej, ich świadków i rodzin.

1. Dzieci najmłodsze i starsze do klasy Szóstej otrzymują po Mszy św. specjalną kartę „z owieczką”. Za tydzień w niedzielę, przynosimy rozwiązanie rebusa, odcinając kupon. Karteczki należy przechowywać w domu i okazać w czasie kolędy.

2. Młodzież z klasy VII szkoły podstatwoej otrzymują po Mszy św. dzienniczki do Bierzmowania.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Dziękujemy nowożeńcom za kwiaty do kościoła.