Ogłoszenia 10.10.2021

MG 7995

XXVIII niedziela zwykła

1. Dziś przeżywamy XXI dzień Papieski, wspominając życie, dzieło i posługę duchową całej ludzkości św. Jana Pawła II. Hasło tego dnia to słowa „Nie lękajcie się”. Po Mszach św. zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, pomagającą młodzieży z ubogich rodzin uczyć się i studiować.

1. Trwa Miesiąc Różańca świętego. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe w zwykłe dni o godz. 18.00, a potem Msza św.; w niedzielę o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę prosimy, aby różaniec św. poprowadziła I Wspólnota Rodziców modlących się za dzieci. Dla dzieci różaniec św. w poniedziałek i w piątek o godz. 16.30.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek we wtorek i w środę. Intencje Mszy św. na przyszły rok będzie można zamawiać od poniedziałku po Mszach św. w salce parafialnej.

1. Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy w czwartek, 14 października. Wszystkim pedagogom, wychowawcom i katechetom składamy serdeczne podziękowania za ich trud, ofiarność i przekazywaną wiedzę oraz wartości wychowawcze oraz życzymy opieki Bożej i Darów Ducha Świętego w pracy z młodzieżą! Wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty zapraszamy w w czwartek o godz. 18.00 na Różaniec św. i Mszę św., gdzie będziemy ich polecać Matce Bożej i Panu Jezusowi.

1. Różaniec św. do Siedmiu Boleści Matki Bożej w piątek, (15.10.) o godz. 18.00.

1. Katecheza przed Bierzmowaniem w sobotę (16.10.) dla kl. VII o godz. 9.30.

1. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30.

1. Próba chórku, scholi parafialnej też w sobotę o godz. 11.00.

1. Przyszła niedziela, to III niedziela miesiąca. Składka ofiar na cele gospodarcze i inwestycyjne parafii.

1. W związku z Tygodniem Papieskim będzie można nabyć w przyszłą niedzielę tzw. „kremówki papieskie”, pakowane po dwie sztuki; cena opakowania 10 zł. Jest to akcja Caritas Poznańskiej.

2. Osoby chętne na wyjazd do kina do Buku na film o Bł. Prymasie Stefanie Wyszyńskim proszę o zgłaszanie się w zakrystii do niedzieli. Wyjazd w poniedziałek ok. g. 19.45 (film o g. 20.30.)

1. Wodę święconą można pobierać ze zbiornika umieszczonego w rogu kościoła.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia.