Archidiecezja Poznańska

Ogłoszenia 14.11.2021

  

IMG 0215

XXXIII Niedziela zwykła

 

  1. Różaniec św. do Siedmiu Boleści Matki Bożej odmówimy jutro, w poniedziałek o godz. 17.30, z racji 15 dnia miesiąca.

  2. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i w piątek po Mszy św..

  3. Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego we wtorek po Mszy św., a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.

  4. Msza św. zbiorowa będzie odprawiona w piątek, 19 listopada.

  5. Pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 listopada. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.15, powrót ok. godz. 17.30. Jest komplet pielgrzymów. 

  6. Wypominki roczne można składać do końca listopada!

  7. Przyszła niedziela, to III niedziela miesiąca, składka na tacę, na cele gospodarcze i inwestycyjne parafii. Rozpoczynamy zbieranie ofiar na wymianę okien w salce parafialnej i remont salki. Będzie też zbiórka do puszek na pomoc dla migrantów w ramach Caritas Polska.

  8. Zwracam się z ponową prośbą o segregację odpadków na cmentarzu i zabieraniu szkła oraz tworzyw sztucznych ze sobą w celu umieszczenia ich w odpowiednikach workach na swojej posesji. Koszt wywozu odpadków z cmentarza w październiku wyniósł blisko dwa tysiące złotych. Bardzo też dziękuję tym Wszystkim, którzy od dawna stosują się do naszych próśb i w ten sposób także pomagają naszej parafii!

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bardzo dziękuję Panu Stanisławowi za podjęcie, mamy nadzieję skutecznej, walki z kopczykami na trawniku, młodzieży i Panu Kościelnemu za porządkowanie terenu wokół świątyni.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747