Ogłoszenia 21.11.2021

Niedziela, 21 listopada 2021, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, uroczystość

Największy na świecie pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne i gospodarcze parafii! Zbiórka ofiar na migrantów po Mszy św.. do puszki. Za wszelkie ofiary niech dobry Bóg wynagrodzi!

Biuro parafialne czynne w czwartek i w piątek po Mszy św..

Spotkanie dla członków Zespołu Caritas naszej parafii będzie w czwartek po wieczornej Mszy św. Zapraszam wszystkich!

Akcję dobroczynną „Podziel się słodyczami i inną żywnością” rozpoczniemy z I niedzielą Adwentu, czyli za tydzień. Z zebranych produktów Parafialna Caritas przygotuje paczki na święta dla chorych, samotnych i potrzebujących z naszej parafii.

Ks. Prałata Ludwika Maćkowiaka, emerytowanego proboszcza z Pudliszek będziemy gościć w przyszłym tygodniu, od piątku do niedzieli. Ks. Prałat (lat 86) będzie się z nami modlił na Mszach św., wygłosi Słowo Boże i będzie posługiwał w konfesjonale.

Zbiórka na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu odbędzie się w niedzielę, za tydzień po Mszach św. do puszki.

Spotkanie ekumeniczne Wspólnoty z Taize będzie miało miejsce w tym roku w Turynie (28.12 do 1.01.). Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Serdeczne „Bóg zapłać” Paniom za sprzątanie kościoła. Bardzo dziękuję również Panom Mariuszowi, Markowi i Panu Kościelnemu za wywóz liści z terenu kościelnego.