Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2022

XII Niedziela zwykła

Msze św. w niedzielę o g. 8.30, 10.30 z procesją eucharystyczną i o g. 18.00.

Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś i w Boże Ciało ofiary na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii!

Msze św. w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną.

W czwartek zakończy się Oktawa Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy wokół kościoła. Ołtarze budujemy według zwyczaju z lat ubiegłych (Caritas parafialna, Wspólnoty Różańcowe, rodzice dzieci I Komunijnych, mieszkańcy ul. Poznańskiej i Krótkiej)

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i w środę po Mszy św..

Spotkanie dla uczestników parafialnej pielgrzymko – wycieczki na ziemię świętokrzyską i Lubelszczyznę odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. i procesji. Wpłacamy II ratę (200 zł) lub całość.

W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja do figury Najświętszego Serca Jezusowego na zewnątrz kościoła i tam odmówimy litanię do Serca Jezusowego oraz Akt oddania. Z uwagi na uroczystość nie obowiązują w piątek nakazy postne.

Rajd rowerowy planujemy w przyszłą niedzielę (26.06.) w godzinach popołudniowych. Proszę o zgłaszanie się chętnych. Trasa: Strykowo, Twardowo, Wronczyn, Modrze, Strykowo. Chcemy przetestować nową ścieżkę rowerową z Modrza do nas.

Serdeczne „Bóg zapłać” nowożeńcom za posprzątanie kościoła i świeże kwiaty. Bardzo dziękuję za przygotowanie procesji, Ołtarzy, rozwiezienie elementów i brzózek. O posługę dbałości o piękno naszej świątyni proszę w tym tygodniu rodziny zamieszkałe przy ul. Kościuszki nr 11, 13, 13A, 15.