Archidiecezja Poznańska

Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2022

XXI niedziela zwykła

 

Serdeczne „Bóg zapłać” składam wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i w przeprowadzeniu odpustu parafialnego.

 Serdecznie dziękuję za złożone dziś ofiary na cele gospodarcze parafii. Nowa brama, furta na cmentarzu i nowe drzwi zewnętrzne w domu parafialnym, to ostatnie nasze inwestycje. Na Caritas Poznańską zebrano w dniu 15 sierpnia: 351,20 zł. I 1 Euro. „Bóg zapłać”!

 Biuro parafialne czynne w poniedziałek i w piątek po Mszy św..

 Ks. Kan. Bogdan Reformat, były proboszcz strykowskiej parafii, obchodzi w tym roku złoty Jubileusz święceń kapłańskich. Z tej okazji Ks. Jubilat odprawi w naszej świątyni Eucharystię jako dziękczynienie za łaskę Chrystusowego kapłaństwa i w intencji naszej parafii, w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia o godz. 10.30. Bardzo proszę o liczny udział parafian w jubileuszowej Mszy św.. i o zorganizowanie delegacji oraz złożenie życzeń ks. Bogdanowi.

 Wycieczka dla dzieci z opiekunami i dla starszych do Katedry Poznańskiej, do Borówca na pokaz kolejek elektrycznych i do Rogalina (Pałac i kościół) przewidziana jest na 30 sierpnia (wtorek). Zapisy do piątku włącznie.

 Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia. W tym tygodniu o powyższą posługę prosimy rodziny zamieszkałe przy ul Nowej nr 1 (m. 1 – 6).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
tel. kom. 694 419 953
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747