Archidiecezja Poznańska

Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2022

XXIII niedziela zwykła

 

  Msze św. w niedzielę w naszej parafii o godz. 8.30 i 10.30 i 18.00.

 Nowenna do św. Maksymiliana we wtorek na Mszy św.., a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św..

Święto Narodzenia NMP obchodzimy 8 września, w czwartek. Msza św. o godz. 18.00 i z poświęceniem ziarna na zasiew.

Kandydaci do Bierzmowania z kl. VIII mają spotkanie w sobotę o g. 10.00.

Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.45.

Biuro parafialne czynne w poniedziałek, we wtorek i w czwartek po Mszy św.. Biuro mieści się przy salce parafialnej - wejście do strony kościoła. Zamawianie Mszy św. i wszystkie inne sprawy dotyczące kwestii administracyjnych załatwiamy w biurze parafialnym w dni powszednie, w tygodniu. Zarezerwowane wcześniej Msze św. bardzo proszę potwierdzać, przynajmniej na dwa tygodnie przed terminem odprawienia.

Na czuwanie modlitewne przy Najświętszym Sakramencie zapraszamy w przyszłą niedzielę (11.09.) między Mszami św. od godz. 9.30 do 10.30.

Ksiądz Biskup powołał członkinie i członków nowych Rad – duszpasterskiej i ekonomicznej naszej parafii. Informacja jest umieszczona w gablocie. Wręczenie nominacji odbędzie się w przyszłą niedzielę (11.09.) na sumie. Bardzo proszę o obecność Radnych na Mszy św. o godz. 10.30.

Poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z klasy I szkoły podstawowej będzie również w niedzielę (11.09) w czasie mszy św. o g. 10.30.

Msza św. zbiorowa będzie odprawiona 16 września (piątek).

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia. Bardzo dziękuję Pani Beacie za pracę w kwietnikach, Paniom Danucie, Stefanii, Zdzisławie za ułożenie księgozbioru w salce parafialnej, Panu Marianowi za prace wokół kościoła. W tym tygodniu o powyższą posługę proszeni są nowożeńcy.

Pogrzeb śp. Bronisławy Stachowiak (92 l.) odbył się w piątek w naszej parafii. Wieczny odpoczynek ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
                   ul. Bukowska 63   62-060 Strykowo                             
tel. 618-134-039                           e-mail: xtomasz@vp.pl   
tel. kom. 694 419 953
Nr konta: 
Bank PKO BP, Oddz. 1 w Stęszewie  46 1020 4027 0000 1902 1549 3747