Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022

XXIX niedziela zwykła

Remont_kosciola_4.jpg

Przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Po Mszy św. można nabyć kremówki (16 zł za opakowanie) na cele Caritas oraz zachęcamy do wspomożenia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za ofiary serdeczne „Bóg zapłać”!

Trwa restauracja elewacji kościoła i innych elementów. Bardzo dziękuję za złożone dziś ofiary na ten cel, „Bóg zapłać”! Przed nami kolejny etap, to malowanie masztów, krzyża z użyciem wysięgnika i montaż oświetlenia krzyża.

Nabożeństwa różańcowe w zwykłe dni o godz. 18.00, a potem Msza św.; w niedzielę o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę prosimy, aby różaniec św. poprowadziła II Róża różańcowa modląca się za dzieci. Specjalnie dla dzieci różaniec św. w poniedziałki i piątki o godz. 16.30.

Biuro parafialne czynne w wtorek i w środę oraz w piątek. Od wtorku można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok.

Rodziców dzieci klas IV, V i VI szkoły podstawowej zapraszam na różaniec św., Mszę św. i krótkie spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10.30.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Po Msza św. zbiórka ofiar na pomoc dla misjonarzy.

Msza św. zbiorowa będzie odprawiona 28 października, w piątek. Można składać intencje.

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o piękno naszej świątyni i jej otoczenia. W tym tygodniu o powyższą posługę proszone są rodziny zamieszkałe przy ul. Nowej nr 42, 44, 46, 48, 50.

1. Pogrzeb śp. Janiny Krzyżanek odbył się w środę. Wieczny odpoczynek....