Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2024

IV Niedziela Wielkanocna   Niedziela Dobrego Pasterza

Rozpoczęliśmy Tydzień modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.dobry-pasterz.png

Rekolekcje dla uczniów naszej szkoły w Strykowie będą trwały od poniedziałku do środy. Zapraszamy także rodziców i dziadków. Rekolekcje przeprowadzą Siostry ze Zgromadzenia Sióstr św. Alberta z Opalenicy. I Grupa (młodsza) ma zajęcia w kościele o godz. 8.15 , a II Grupa (starsza) o godz. 9.30 .

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary dziś złożone na cele gospodarcze naszej parafii. Przygotowujemy się do wymiany dużej części instalacji wodno – kanalizacyjnej w domu parafialnym, która już zużyta (była montowana ponad 40 lat temu). Trwają także pracy nad wykonaniem trzeciego witraża. Dziękuję za składane ofiary na Kościół (danina, energia, Grób Pański).

Nowenna do św. Maksymiliana będzie we wtorek a Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy po Mszy św. w piątek.

Biuro parafialne czynne we wtorek i w czwartek po Mszy św..

Spowiedź św. dla dzieci I Komunijnych w sobotę o godz. 10.00, poświecenie szat liturgicznych w niedzielę o 10.30.

Zbiórka ofiar do na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu będzie w przyszłą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Powołań, po Mszach św..

W czasie procesji Bożego Ciała ołtarz nr 2, który budują mieszkańcy danych ulic przypada w tym roku na parafian z całej ul. Nowej. Pozostałe ołtarze wg zwyczaju z lat ubiegłych.

Serdecznie dziękujemy za dbałość o czystość w naszej świątyni. W tym tygodniu o powyższą posługę prosimy rodziny zam. przy ul. Łąkowej (nr 1, 2, 4, 6, 8, 9 i 10).