Niedziela 28 maja 2017

Wniebowstapienie

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego jest dla nas przypomnieniem ukoronowania całego życia mesjańskiego Jezusa Chrystusa. Zbawiciel jako Syn Boży zasiada po prawicy Ojca. Dla nas przed Wniebowstąpieniem zostawia nam swój testament: „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody…”. Czy jestem wierny temu testamentowi?

We wtorek pielgrzymka dzieci I-komunijnych do Sanktuarium Maryjnego w Górce Klasztornej.

W czwartek – I czwartek miesiąca – po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

W czwartek i piątek odwiedziny chorych z sakramentami św.

W piątek od godz. 1700 okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 900 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.

Sprzątanie kościoła.

W czwartek 8 czerwca wyjazd do kina na film „Teraz i w godzinę śmierci”. Jest to film o sile modlitwy różańcowej. Konieczne zapisanie się.

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.