Ogłoszenia duszpasterskie 05.02.2023

V Niedziela zwykła

Q1A0018

Dziś Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu i III Rocznica Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej naszej parafii. Na modlitwę, adorację, czuwanie przy  Panu Jezusie zapraszamy od godz. 11.30 do 18.00. Adoracja prowadzona przez Animatorów będzie przez godzinę po Sumie, Wspólnoty Różańcowe będą modlić się od godz. 13.00, a o godz. 15.00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Serdeczne „Bóg zapłać” składam wszystkim, którzy pomogli przy usuwaniu dekoracji świątecznych z kościoła!

Osoby należące do Wspólnot Różańcowych (Żywego Różańca i Różańca Rodzin), które nie odebrały jeszcze Tajemnic Różańcowych, proszę o podejście do zakrystii.

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i we wtorek po Mszy św.

Nowenna do św. Maksymiliana we wtorek, a Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św..

Światowy Dzień Chorego jest obchodzony 11 lutego w sobotę (wspomnienie NMP z Lourdes). Nasz parafialny Dzień Chorego obchodzimy w sierpniu.

Znaleziono pewną sumę pieniędzy w kościele. Kto zgubił niech się zgłosi w zakrystii.

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o czystość i piękno w naszej świątyni. W tym tygodniu proszę o powyższą posługę rodziny zamieszkałe przy ul. Poznańskiej 48, 46, 42, 40 i 38.

Minął już rok od wprowadzenia tej nowej formy sprzątania naszego kościoła. Jeszcze nie wszystkie rodziny były poproszone o tę posługę, czyli powyższa powinność parafialna przypada na daną rodzinę raz na ok. półtora roku, gdy w starym systemie część ulic była proszona o sprzątanie dwa razy w roku. Bardzo dziękuję za podejmowanie trudu i troski o nasz kościół. Pamiętajmy też o kaplicy, a w miesiącach letnich o teren przykościelny. „Bóg zapłać” za ofiary składane na środki czystości!