Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023

VI Niedziela zwykła

Zbiórka ofiar na pomoc trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii odbędzie się po Mszy św. do puszki Caritas-u. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarność!

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i we wtorek po Mszy św..

Nowenna do św. Maksymiliana Kolbego we wtorek na Mszy św., a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Różaniec św. do Siedmiu Boleści Matki Bożej w środę o godz. 7.30.

Katecheza przed Bierzmowaniem dla kl. VII i VIII odbędzie się w sobotę (18.02.) o godz. 10.00.

Zbiórka ministrantów także w sobotę o godz. 10.45.

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na cele remontowe i inwestycyjne parafii. Wczoraj wykonano obcinkę konarów części drzew przy kościele.

Spotkanie dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców będzie w niedzielę za tydzień (19.02.) na Mszy św. o godz. 10.30.

Caritas Poznańska organizuje bezpłatne badania lekarskie w sobotę 18 lutego w szkole katolickiej przy ul. Głogowskiej, to tzw. „Biała Sobota”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Kurs lektorski i psałterzysty dla osób dorosłych rozpocznie się w Poznaniu, w sobotę 25 lutego (także w Kościanie). Jeśli ktoś z osób dorosłych chciałby podczas Mszy św. czytać lekcje z Pisma św. lub śpiewać psalm, to serdecznie zapraszamy do zapisania się na powyższe zajęcia.

Pogrzeb śp. Ryszarda Sarbinowskiego, czasowo zamieszkałego w naszej parafii, odbył się w piątek w Poznaniu. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne „Bóg zapłać” za dbałość o czystość i piękno w naszej świątyni. W tym tygodniu proszę o powyższą posługę rodziny zamieszkałe przy ul. Poznańskiej nr 34, 32, 30, 26, 20.

tel. 61 221 04 80                           e-mail: xtomasz@vp.pl